NAŠE SLUŽBY

Weby na míru od společnosti Golem Group s. r. o.

www.WEBING.cz

GOLEM GROUP s.r.o. poskytuje také rozsáhlé portfolio v komplexních internetových a softwarových službách.

Mám zájem
1. Tvorba www stránek a webdesign

Tvoříme www stránky s příjemným a zajímavým designem, lehkým ovládáním a snadným přístupem. Jinými slovy vytváříme moderní a atraktivní webové prezentace.

2. vlastního redakčního systému eDa

Pro dokonalou kontrolu www stránek nabízíme řešení s naším redakčním systémem eDa. Je to kvalitní nástroj pro samostatné ovládání vlastních webových stránek. eDa je velmi kvalitní, uživatelsky přívětivý a technicky vyspělý redakční systém.

3. internetových obchodů eDashop

Internetový obchod eDashop je určen pro nejširší spektrum uživatelů. Oblíben je především díky snadné administraci, technické vyspělosti a nízké ceně.

4. servisu a správy webových stránek

Webové aplikace i přes kvalitní provedení po určité době zastarávají a potřebují v budoucnu další péči. Nabízíme jejich pravidelnou údržbu a renovaci.

5. internetového marketingu a SEO optimalizací

Internetový marketing
Pro plné a efektivní využití Vašich www stránek je důležitá i vlastní propagace ať pasivní tak i aktivní formou kampaní. Nabízíme kontextové a bannerové kampaně za rozumnou cenu.
• registrace www stránek v automatických vyhledávacích systémech
• statistiky návštěvnosti www stránek dle různých kritérií a jejich vyhodnocení
• kontextové a bannerové reklamní kampaně pro zvýšení návštěvnosti stránek
• reklama na Internetu formou PR článků
• registrace do katalogů vyhledávačů


Registrace do vyhledávačů je základní propagace internetových stránek. Běžně je většina webových prezentací již nějakým způsobem ve vyhledávačích registrována.
Pro vyšší efektivnost a úspěch v daném vyhledávání je nutné tuto registraci do vyhledávačů provést důkladně.


SEO, SEM (optimalizace pro vyhledávače)
SEO a SEM jsou metodologie tvorby a úpravy www stránek tak, aby byly ve výsledcích hledání v internetových vyhledávačích zobrazeny na předních místech (tj. tam, kde je potenciální návštěvníci ještě hledají).

6. registrace a správy domén

Internetová doména = internetová adresa (adresní jednotka), pod níž běží www aplikace. Jedná se o jedinečné jméno (identifikátor) počítače nebo počítačové sítě, které jsou připojené do internetu.
Naši pracovníci Vám pomohou vybrat správný název pro doménu a zjistí její dostupnost obratem. Provedeme nastavení DNS záznamů a další potřebné věci nutné pro provoz domén. Povedeme za Vás agendu plateb a přehled provozu domén.

7. webhostingu a provozu aplikací

Profesionální webhosting = Vaše prezentace poběží na špičkových serverech založených na multiprocesorové základně s diskovými poli RAID5 (databázové servery RAID10), v módu mirroring zajišťující i výměnu disku za provozu (Vaše prezentace je po celou dobu funkční), napájení je zajištěno pomocí dvou zdrojů v redundantním režimu (v případě poruchy jednoho zdroje jej nahradí bez výpadku automaticky druhý) a několika GB paměti RAM. Servery běží na systémech FreeBSD nebo GNU/Linux s konektivitou 1 Gbit/s do zahraničí a 2 Gbit/s do NIX.
Naši pracovníci jsou k zastižení 24 hodin denně na mobilním telefonu, případně nás lze kontaktovat i jiným způsobem (ICQ, e-mail).

8. internetových projektů na vlastních serverech

Žádáte-li maximální stabilitu Vašich aplikací, nebo máte nároky, které klasické hostingové programy nejsou schopny uspokojit a nehodláte se zabývat přímým servisem a administrací serveru, je tato volba právě pro Vás. Nakonfigurujeme Vám server dle Vašich požadavků, tak aby Vám jeho funkce „seděly“.

9. zakázkového vývoje software

Díky vývoji nových technologií si v současné době může dovolit „ušít“ na míru stále větší počet společností. Vyžaduje to i samotný životní styl a potřeby dnešních firem, proto jsou instalace různých softwarových aplikací padnoucích daným procesům stále žádanější. Naše společnost má v této oblasti dlouholeté zkušenosti a využívá všech dnes dostupných technologií. Dokážeme se Vám věnovat s náležitou péčí a naprogramovat to co právě Vy potřebujete.

10. správa sítí, poradenství a školení v IT oblastech a dalších služeb.

Náš komplexní outsourcing ICT se řídí především individuálními potřebami klienta, proto jsme schopni dodat ucelený informační systém „na míru“.
Pro naše klienty nabízíme jako podporu výše uvedených služeb kompletní poradenskou a školící činnost, výběr IT techniky a správu sítí.